Acun Ilıcalı

           
Acun Ilıcalı En İyi Erkek Sunucu Altın Arılar ödülü Sahibidir

Acun Ilıcalı
En İyi Erkek Sunucu Altın Arılar ödülü Sahibidir

Son yılların en popüler TV yapımcısı, programcısı ve aynı zamanda TV 8 televizyonunun yeni sahibidir. O ses Türkiye ve Survivor yarışma programları ile izlenme rekorları kırmaktadır.

29 Mayıs 1969’da Edirne’de doğmuştur. Aslen Erzurum’un Ilıca ilçesindendir. İlk okul ve orta okulu Edirne İstiklal ilköğretim okulunda tamamlamıştır. Kadıköy Anadolu Lisesini bitirdikten sonra, İstanbul Ünivesitesi İngilizce bölümünü kazanmış fakat o televizyonculuğu seçmiştir. Henüz 19 yaşındayken evlenmiş ve bu evlilikten de Banu isminde bir kızı olmuştur. İlk eşinden boşandıktan sonra, ikinci evliliğini Zeynep Ilıcalı ile yapmış ve bu evlilikten de Yasemin ve Leyla isminde iki kızı olmuştur. 2013 yılında ise sevgilisi Şeyma Subaşı’ndan Melisa isminde bir kız çocuğu olmuştur.

Acun Ilıcalı, 1995 yılında ticarete atılmış bir kot pantolon satan iş yeri açmış fakat iflas etmiştir.  Daha sonra bir yakın arkadaşı vasıtasıyla İlker Yasin ile tanışmış futbol bilgisiyle onu etkilemiştir. Böylece televizyonculuk hayatı başlamıştır. Beşiktaş’lı futbolcularla samimi dostluklar kurmuş röportajlar yapmıştır. O yıllarda ki Televole programında kendine ait bir bölüm sunmuş ve bir anda şöhret basamaklarını tırmanmaya başlamıştır. Acun Firar’da ile dünyayı gezmiş ve büyük bir seyirci kitlesine ulaşmıştır.

BUNLARI DA GÖRMEK İSTER MİSİNİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.